Mondole Ski

Ferie zimowe w Mondole Ski

sezon zimowy 2017

Przejdź do oferty!Złóż zamówienie!

FERIE ZIMOWE WE WŁOSZECH

Kompleks narciarski Mondole Ski obejmuje 3 ośrodki: Artesina, PratoNevoso i Frabosa Soprana, położone w części Alp zwanych Alpi Maritime (Alpy Morskie). Dynamicznie rozwijający się region narciarski stał się jednym z najnowocześniejszych w Piemoncie, a połączone trasy pozwalają na jazdę w trzech ośrodkach na 130 km tras. Niemal wszystkie tras są sztucznie naśnieżane, są także trasy oświetlone umożliwiające jazdę wieczorem. Skipas „nocny” wymaga dopłaty.
Znakomite miejsce na narty dla całej rodziny. Na snowboardzistów czeka nowoczesny, oświetlony Snow Park z muzyką, położony na wysokości 1699 m n..p.m, o długości ok. 2200 m, jest tu wyciąg krzesełkowy, bordercross, halfpipe, 11 skoczni, 14 rails i bagjump.

MOŻLIWOŚCI ZAKWATEROWANIA

Hotel 3*** – rewelacyjnie położony w niewielkiej miejscowości Artesina, przy samym stoku i blisko wyciągu ok. 50m, oferuje zimowy wypoczynek w spokojnej i kameralnej atmosferze. Przyjemnie urządzony w lokalnym stylu, zapewnia wygodne i zadbane pokoje. Do centrum miejscowości ok. 100m. na hotelowym tarasie można się zrelaksować w promieniach zimowego słońca i rozkoszować pięknym widokiem na góry. Trasy narciarskie przy hotelu są oświetlone. Przy Hotelu znajduje się zimowy plac zabaw dla dzieci, wyciągi dywanowe dla najmłodszych, wypożyczalnia narciarska, parking podziemny.

Przejdź do oferty!